Syrena Młynary - strona oficjalna

• 2015-03-29 Olimpia II Elbląg i Zalew Frombork
  • 2015-03-27 Nowy news
  • 2013-11-20 Zaległy mecz
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Ewingi Zalewo - LKS Unia Susz 0:1
  • KS Fortuna Dorotowo Gągławki - GKS Polonia Iłowo 6:4
  • KS Syrena Młynary - GLKS Kormoran Zwierzewo 3:1
  • KS Zalew Frombork - Olimpia II Elbląg 3:3
  • LKS Orzeł Janowiec Kościelny - MKS Start Nidzica 0:0
  • Tęcza Miłomłyn - GKS Grunwald Gierzwałd 1:1
  • Concordia II Elbląg - GKS Stawiguda
  • Radomniak Radomno - LKS Wel Lidzbark

Czy Syrena utrzyma się w okręgówce ?

Piast- Syrena 1-5 28.03.10
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Cenny komplet punktów !

• autor: kornel_92, 2013-06-04 15:24

W minionej kolejce spotkań o mistrzostwo ligi okręgowej do Młynar zawitała ostatnia drużyna tabeli grupy drugiej- Dąb Kadyny. Zarówno Syrena jak i przyjezdni w ostatnich meczach delikatnie mówiąc nie błyszczeli. Jak było tym razem? Zapraszam do lektury.

Początek spotkania należał do podopiecznych trenera Mariusza Perlejewskiego. Już w 1. minucie gry dogodną okazję na gola zmarnował Maciej Brzozowski. Nasz napastnik naprawił jednak swój błąd w 18. minucie. Dobre uderzenie i bramkarz przyjezdnych musiał wyciągać piłkę z siatki po raz pierwszy. 1:0 ! Drugi cios czarno- czerwoni zadali w 27 minucie spotkania. Tym razem gola zdobył etatowy rozgrywający Syrenki- Damian Wątruk. 2:0 ! Wydawać się mogło, że przy dwubramkowym prowadzeniu gospodarzy mecz praktycznie się skończył. Dąb jednak nie dawał za wygraną. Raz po raz goście starali się stworzyć groźną akcję pod bramką Bartka Antczaka. Kontaktowy gol padł w 38 minucie. Błędy w defensywnie Syreny i Wojtas pokonuje Antczaka. 2:1 ! W końcówce pierwszej części gry bramki już nie padały i zawodnicy udali się do szatni przy stanie 2:1 !

Początek drugiej odsłony spotkania ponownie należał do młynarszczan. W 51. minucie gry trzecią bramkę zdobyła Syrena. Po rzucie rożnym najlepiej w polu karnym odnalazł się Jacek Rosenau. 3:1 ! Było to premierowe trafienie „Roziego” w barwach klubu z Młynar. Więcej bramek już nie padło, choć okazji ku temu było co najmniej kilka. Szczególnie goście mogli pokusić się o poprawę rezultatu. Najpierw rzutu karnego nie wykorzystał pomocnik gości- Ireneusz Jaromiński, a później sytuacji sam na sam nie zdołał wykończyć napastnik z Kadyn.

Podsumowując, z pewnością cieszą trzy punkty, które znaczenie przybliżają Syrenę do pozostania w lidze okręgowej. Co do gry to widać poprawę. Efekty przynoszą sparingi, rozgrywane w środku tygodnia, z niżej notowanymi rywalami. Cieszy postawa Bartka Antczaka, który mimo szeregu animozji wyszedł  a boisko i zaprezentował się bardzo solidnie, broniąc min. rzut karny. Kolejny mecz Syrena rozegra w sobotę w Suszu. Unia to nasz bezpośredni sąsiad w tabeli, czeka nas więc bardzo trudne spotkanie, wymagające z pewnością wielkiego zaangażowania. Początek o godzinie 17:00. Zapraszamy serdecznie.

Autor: Treść:pozostało znaków:

KS Syrena MłynaryGLKS Kormoran Zwierzewo
KS Syrena Młynary 3:1 GLKS Kormoran Zwierzewo
2015-05-01, 16:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Unia Susz - Radomniak Radomno
LKS Wel Lidzbark - Tęcza Miłomłyn